Fotografia, sesja noworodkowa w Krakowie

 

Pierwsze chwile życia maluszka owiane są aurą magii i wzruszenia. Chciałoby się zachować na zawsze te niepowtarzalne momenty. Ja pomagam spełniać marzenia i zamykam w kadrze fascynujący świat Twojego dziecka. Fotografia noworodkowa, którą się pasjonuję, to niebanalne i niezwykle poruszające zdjęcia. Z pewnością, nawet pomimo upływu lat, niejednokrotnie rozczulisz się wracając do tych pięknych chwil.

Sama jestem mamą, dlatego doskonale znam specyfikę obcowania z dziećmi, To dlatego podczas sesji noworodkowych w Krakowie nie tylko dbam o uchwycenie autentycznych emocji i magii, ale także o komfort moich najmniejszych modeli.

Działam na terenie Krakowa, gdzie sesja noworodkowa przeprowadzana jest w przyjaznych warunkach. Każda fotografia to mały świat namalowany niekłamanymi emocjami noworodków.

Głównym miastem w którym wykonuję sesje noworodkowe jest Kraków, ale po indywidualnych ustaleniach chętnie wykraczam poza jego granice. Przekonasz się, że nie ma lepszej pamiątki, niż fotografia z pierwszych chwil dziecka.