Fotografia dziecięca w Krakowie

Fotografia dziecięca – pamiątka na całe życie


Chcę dać Ci przepis na najpiękniejszą pamiątkę dla Twojego dziecka, która przetrwa próbę czasu i wzruszy za każdym razem, gdy na nią spojrzysz. I – wbrew pozorom – nie będą to kolorowe zabawki. Sesja fotograficzna w Krakowie to wspaniały sposób, aby uwiecznić beztroskie chwile dziecka. Z ogromną fascynacją i zaangażowaniem tworzę fotografię dziecięcą, wykorzystując całe pokłady własnej kreatywności i energię moich małych modeli.

Moje wykształcenie pedagogiczne ułatwia mi stworzenie przyjaznej atmosfery podczas sesji. Dzięki temu fotografia dziecięca, którą wykonuję zyskuje naturalny charakter, a dzieci bez skrępowania pokazują swą radosną naturę.

Moim polem fotograficznej działalności jest głównie Kraków, ale chętnie wykraczam poza jego granice. Fotografia dziecięca, to przede wszystkim niebanalne pomysły, które uchwycą to co „niewidoczne dla oczu”.

Zapraszam wszystkie rodziny z Krakowa i okolic do wspólnego stworzenia nietuzinkowej pamiątki, do której zawsze wrócisz z ogromną dawką sentymentu. Oprócz fotografii dziecięcej wykonuję również sesje ciążowe, sesje noworodkowe i sesje rodzinne – z radością uwiecznię na zdjęciach wyjątkowe momenty z Waszego życia i sprawię, że sesja przebiegnie w miłej, swobodnej atmosferze. Profesjonalnie wykonane fotografie umieszczone w rodzinnym albumie, oprawione w ramkę lub zawieszone na ścianie pozwolą Wam w dowolnym momencie wracać myślami do tych cudownych chwil.